NEWAG – specialista na centrální vysavače

Pořiďte si centrální vysavač Husky či jiné značky

Udělejte ze svého domova skutečně čisté a zdravé místo. Centrální vysavač nevíří prach a veškeré nečistoty bezpečně odvede mimo objekt. Naše společnost dodává centrální vysavače Husky a Duovac pro domácnosti. Nabízíme také centrální vysavače Disan určené pro komerční využití ve větších budovách.

  • Vestecká 104
  • Zlatníky-Hodkovice - Hodkovice
  • 252 41
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto
Foto

Hodnocení

Více informací

Proč pořídit do domácnosti centrální vysavač Husky či Duovac?

Centrální vysavače jsou naším oborem už od roku 1993, kdy jsme svou společnost založili. Od té doby až do současnosti dodáváme špičkové kanadské centrální vysavače Husky a Duovac, určené pro využití v domácnostech. Váš domov zbaví prachu a i nežádoucích roztočů.

Zásadní výhodou centrálních vysavačů je, že na rozdíl od vysavačů klasických nevíří prach. Tuto schopnost ocení všichni obyvatelé domácnosti, a zejména pak lidé potýkající se s alergiemi. Snaha vytvořit z vašeho domova čisté a zdravé místo k životu je díky tomu mnohem účinnější.

Jak centrální vysavač funguje? Nasátý vzduch přefiltruje a trubním rozvodem vyfoukne mimo vnitřní prostory objektu. V interiéru vám tak necirkuluje prach, roztoče ani jiné nečistoty.

Na centrální vysavače Husky a Duovac nabízíme vysoce nadstandardní záruku o délce 25 let!

Vybavte komerční objekt centrálním vysavačem Disan

Nabízíme centrální vysavače nejen pro domácnosti, ale také pro větší komerční objekty. Centrální vysavače značky Disan účinně pomáhají udržet čisté prostředí například v hotelech, administrativních budovách či výrobních provozech. Své uplatnění často nacházejí také ve školách, v multifunkčních budovách nebo v bytových komplexech.

Čím se přístroje Disan liší od centrálních vysavačů pro domácnosti? Zvládají nepřetržitý provoz a mohou být využívány ve stejný okamžik více osobami.

Jak ještě zlepšit vnitřní klima vašeho interiéru?

Kromě centrálních vysavačů nabízíme i další možnosti, jak zlepšit vnitřní klima. Spolupracujeme se společností Zehnder, specialistou na rekuperaci tepla a vytápění. Výrobky značky Zehnder přispívají k vytvoření zdravého a energeticky šetrného prostředí. Najdete je v mnoha objektech sloužících k soukromým, veřejným nebo komerčním účelům.

Usnadněte si nakládání se špinavým prádlem

Proč si pořídit shoz prádla? Umožňuje prakticky vyřešit transport špinavého prádla z obytné části do prádelny. Přínos shozů prádla oceňují zejména majitelé rodinných domů a provozovatelé ubytovacích zařízení. Rádi vám dodáme shoz prádla od společnosti ARTOX.

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0015:00
  • Máme právě otevřeno

Centrální vysavače

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.